Aviečių Pi SAKS Pratęsimo Valdybos Aviečių Pi 3 Šveicarijos Armijos Peilis GPIO Mokymosi Priemonė


Žymos: šveicarijos armijos peilis, šveicarijos peilis, pratęsimo gpio aviečių, gpio aviečių pi, kabelio gpio, šveicarija, kuprinė šveicarijos, šveicarijos technologijų, jungtis aviečių pi, gpio antraštė.

€22.19
  • Yra sandėlyje
  • t90  • Suderinamas su: Aviečių Pi 3/ Raspberry Pi 3 B Modelis
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Priedų Tipas: Pratęsimo Valdyba
  • Prekės Pavadinimas: UNISTORM

Prekės Savybės:

2 Leidimas Atnaujinti (2016.5.28 atnaujinti, svarbu!Skaityti prieš įveikti! )

Gegužės 2016 28 pradžioje SAKS versija (v2).0 versijos, atlikite išsamų pertvarkyti remiantis funkcija versijas, nes beveik visus pakeitimus, keisti santykiai tarp GPIO ir funkcija, LED skaitmeninės vamzdis, padidinti vairuotojo IC, todėl, kad jų vartojimas yra skirtingas.todėl Senąjį V1.X vadovėliai Nėra Taikomos naujos versijos SAKS , Jūs turite rinkti ir tikimės, kad sena versija SAKS tėvai prieš glostydamas, būtinai tai pamatyti!Palyginti su sena versija, taip koregavimas ir tobulinimas yra pagaminti : laikrodis modulis pridėta pagerino važiavimo režimo skaitmeninės vamzdis ir LED, ir įtraukti atitinkamą ratai chip patobulintą funkcinio modulio pin, paliekant daugiau GPIO galima plačiau optimizuoti bendras išdėstymas, kad išdėstymą daugiau kompaktiškas naujai apibrėžia spalva ir išdėstymas LED pakeisti dalį komponentų tiekėjai, kokybės optimizavimo Prekės Aprašymas:

SAKS už RPi yra daugiafunkcinis plėtros taryba pateikė keletą dažniausiai naudojamų elektrinių komponentų.Jis tinka 40Pin GPIO aviečių produktus.Jūs galite kurti turtingas programine įranga, programinės įrangos ir aparatūros pagrįstas aviečių pyragas priimančiosios ir šis produktas, ir sukurti turtingą ir funkcinis taikymas.Jei esate aviečių mokyklos, taip pat galite sužinoti iš Aviečių pyragas ir GPIO plėtros ir taikymo patirtis naudojant šį produktą.Tuo pačiu metu, ji yra rekomenduojama, kad jūs turite prieigą prie productOnline tutorialsTo suprasti, kaip "PASIDARYK pats" įdomios ir praktiškos funkcijos

Svetainė:http://shumeipai.nxez.com/šveicarijos armijos peilis-shield-for-raspberry-pi-diy-pamokos!

Prekės Specifikacija:

Gaminio modelis yra Šveicarijos Armijos Peilis, Skydas Aviečių Pi (Apr 2016 m.).Jis tinka Aviečių Pi A+/A+/Raspberry Pi 2/Raspberry Pi 3 su 40Pin GPIO uosto ir kitais vystymosi plokštės suderinamos su šiuo produktu.

Integruota funkcijas komponentai yra šie: 1. 4 bitai skaitmeninės vamzdis 1 2. LED 8 3. aktyvus sirena 1 4. lengvas prisilietimas jungiklis 2 5. 2 bitų kodas jungiklis 1 6. 2× 3Pin 1 vieta (specialaus jutiklio sąsaja) 7. 2 x 6Pin pin header 2 (funkcija plėtros sąsajos) 8. 40Pin eilės sėdynės 1 arba 40Pin eilės pin 1 9. laikrodžio modulį mygtuką baterijos sėdynės 1 (galinė) Įrengimo ir Naudojimo aviečių pyragas su 40Pin pin įdėta į plėtimo plokštė ir lėtai apačios, lizdas, yra visiškai įdėta, kol slėgio pin vienodai, diegimas bus baigtas.Prieš naudojant pratęsimo valdyba, prašome suprasti pagrindai aviečių pyragas GPIO ir pradėti žinoti, kaip naudoti bendrą registrą žetonų, tokių kaip 74HC595 ir TM1637. Prašome kreiptis į priedas už išsamų GPIO išdėstymas išplėstinio valdybos.

Funkcija pratęsimo sąsaja

Plėtros valdybos nuoseklųjį prievadą, I2C, GND maitinimo, ir nėra okupuota, GPIO uoste kartu su dvi grupes 2× veda į 6Pin pin; sudaryti sąlygas plėsti reikia toliau naudoti.

Specialaus jutiklio sąsaja

Yra 2× ir 3Pin vietų plėtros valdybos, specialiai sukurta jungtis, infraraudonųjų spindulių imtuvas ir DS18B20 temperatūros jutiklis.Jei jūs turite užsisakyti papildomą infraraudonųjų spindulių imtuvas ir DS18B20 temperatūros jutiklis išplėstinio valdybos, prašome susisiekti su šių schema.

Pakavimo sąrašas 1. SAKS plėtros valdybos 1 2. Instrukcijos 1 3. Mygtukas caps 2 4. DS18B20 temperatūros jutiklis 1 5. Infraraudonųjų spindulių imtuvas 1 Bylose, kuriems reikia dėmesio 1. Nelieskite atgal plėtros valdyba taip, kad nesukeltų grandinė turi trumpąjį jungimą. 2. naudojant power expansion unit, nejunkite VCC pin ir GND pin tiesiogiai, arba jis gali sukelti aviečių pi deginti. 3. naudojant specialų daviklį, prašome perskaityti pin nurodymus įdėklai atsargiai, kad nebūtų sukelti elemento, kurį norite įrašyti.Įdiegti 4. mygtukas bateriją prašome atkreipti dėmesį į poliškumą baterijos, akumuliatoriaus teigiamą polių link.Kontrolės baterijos trumpo jungimo, kai veikia.


Crazydimon
2020-09-23
5/5
Very busy fee for training Python, purchased using coupon, for the full cost is expensive. Now about the manufacturer's main website only in Chinese, but Chrome browser is quite good translate, on the site there are quite a lot of ready scripts that you can edit at your discretion. The possibilities of this fee are extensive, but requires detailed study, took for the son of a teenager. This option is more convenient, because it does not require a bunch of cables and wires. On the photo script clock.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai