Dieviškas Gyvūnai "Oracle": Gilios Išminties iš Labiausiai Šventos Būtybės Buvimą, pateikti tikslią ir labdaros įžvalgos


Žymos: kortelės oracl, medžio išmintis, oracle išmintis, li ning vyrai, micro taro, oracl, taro, šeimos taro, kortelės katė, žavesio įmova.

€4.11 €8.21
  • Yra sandėlyje
  • t99
Dieviškas Gyvūnai "Oracle": Gilios Išminties iš Labiausiai Šventos Būtybės Buvimą, pateikti tikslią ir labdaros įžvalgos

Balsus ir energetikos mūsų gyvūnų giminės visuomet buvo dalis mūsų žmonių patirtis, daugelyje kultūrų ir laiko rėmai.Pasakojimai apie savo santykius su deivių ir dievų, persipinantys du energiją į dieviškosios formos.Dabar laikas mums susisieti su šia galinga partnerystės.

Šiame giliai ištirti ir gausiai parašyta "oracle", jūs atrasite, mythos gyvūnų ir amžinųjų dievybių, kurių energija yra austi kartu sąveikos magija ir sužinoti, kaip ją naudoti, siekiant naudos savo gyvenimą.Dvigubo maitinimo, dvigubai laukinis, du kartus išminties!

Featuring gyvūnų ir mythos iš visoje planetoje―iš Afrikos į Arktį―tai unikalus "oracle" yra ne vienintelis tikrai gražus, bet bus pateikti tikslią ir labdaros suprasti, kad skaitytojas.

Pastaba: Nuskenuokite QR kodą, ne lauke, atsisiųsti anglų kalbos elektroninis vadovas.


Fake Lover22
2020-12-08
5/5
otimo

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai